Întrerupător automat cu acționare prin curent rezidual MUTAI CMTB1LE-63 1P N RCBO
Detalii produs
Întrerupătorul de circuit rezidual CMTB1LE-63 poate proteja persoanele și energia electrică de șocuri electrice, scurtcircuit, suprasarcină. Întrerupătorul RCBO este utilizat în principal în clădiri comerciale și rezidențiale. Este conform cu standardul IEC61009-1.
Întrerupătorul diferențial CMTB1LE-63 este aplicabil pentru AC 50/60HZ, tensiune nominală 230V/240V/400V/415V și curent nominal de până la 63A.
| Numele produsului | RCBO |
| Nr. model | CMTB1LE-63 1P+N |
| Standard | IEC61009-1 |
| Curent nominal In (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Polonezi | 1P+N |
| Tensiune nominală Ue (V) | 230V |
| Frecvență nominală | CA 50/60Hz |
| Capacitate nominală de scurtcircuit Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Tensiune nominală de rezistență la impuls Uimp | 4000V |
| Temperatura ambiantă | -20℃~+40℃ |
| Tipul de eliberare instantanee | CD |
| Curent nominal rezidual de funcționare In | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Curba
Dimensiuni de contur și instalare (mm)
Avantaj
1. Protecția circuitelor împotriva scurtcircuitului, supraîncărcării și scurgerilor la pământ
2. Instalare ușoară: Întrerupătoarele de curent rezidual pot fi instalate în orice panou de întrerupătoare sau cutie electrică, ceea ce le face ușor de instalat.
3. Sensibilitate: Pot detecta chiar și cantități mici de scurgeri de curent la pământ
Polonezi
Aplicație
Întrerupătoarele miniaturale MCB sunt profesionale și utilizate pe scară largă în clădiri, locuințe, aplicații industriale, transmisia energiei electrice.
Alţii
Ambalaj
4 bucăți per cutie interioară, 80 bucăți per cutie exterioară.
Dimensiuni per cutie exterioară: 41*21,5*41,5 cm
Piața principală
MUTAI Electric se concentrează pe piața din Orientul Mijlociu, Africa, Asia de Sud-Est, America de Sud și Rusia.
De ce să ne alegeți pe noi
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












