Întrerupător miniatural MCB solar CMTB1-63DC 4P DC
Detalii produs
Întrerupătorul miniatural MCB de curent continuu CMTB1-63 poate proteja aparatele electrice și alte echipamente de sarcină de supraîncărcare și scurtcircuit și poate proteja siguranța circuitelor. Majoritatea întrerupătoarelor miniaturale de curent continuu utilizează anumite sisteme de curent continuu, cum ar fi energia nouă, energia solară fotovoltaică etc. Stările de tensiune ale întrerupătoarelor miniaturale de curent continuu sunt în general de la 12V la 1000V CC, iar curentul nominal poate ajunge până la 63A.
| Standard | IEC/EN 60947-2 |
| Curent nominal In (A) | 1A - 63A |
| Polonezi | 4P |
| Tensiune nominală Ue (V) | 1000V |
| Frecvență nominală | 50/60Hz |
| Capacitate nominală de scurtcircuit Icn | 6000A |
| Temperatura ambiantă | -20℃~+70℃ |
| Tipul curbei | C. |
| Gradul de poluare | 3 |
| Altitudine | ≤ 2000m |
| Capacitate maximă de cablare | 25 m² |
| Instalare | Șină DIN de 35 mm |
| Tipul liniei de intrare | Top |
Avantaj
1. Protecția circuitelor împotriva curentului de scurtcircuit
2. Protecția circuitelor împotriva curentului de suprasarcină
3. Capacitate mare de rupere
4. Design frumos și ușor de instalat
Polonezi
Aplicație
Întrerupătoarele de circuit miniaturizate MCB DC sunt utilizate pe scară largă în unele sisteme de curent continuu, cum ar fi energia nouă, panourile solare fotovoltaice etc.
Alţii
Ambalaj
3 bucăți per cutie interioară, 60 de bucăți per cutie exterioară.
Dimensiuni per cutie exterioară: 41*21,5*41,5 cm
Întrebări și răspunsuri
Cu certificate de sistem de management ISO 9001, ISO 14001, produsele sunt calificate prin certificate internaționale CCC, CE, CB.
Piața principală
MUTAI Electric se concentrează pe piața din Orientul Mijlociu, Africa, Asia de Sud-Est, America de Sud și Rusia.
De ce să ne alegeți pe noi
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com








