Întrerupător miniatural Mutai CMTB1-63 4P curbă C Mcb
Detalii produs
Întrerupătorul miniatural CMTB1-63 oferă protecție împotriva scurtcircuitelor și supraîncărcărilor și poate fi utilizat și pentru transferuri și conversii rare ale sistemului de alimentare. Cu un design structural avansat, performanțe fiabile, capacitate mare de rupere și un aspect elegant, întrerupătorul miniatural este un produs de calitate superioară. Carcasa și componentele sale sunt construite din materiale cu rezistență puternică la impact și proprietăți ignifuge.
| Numele produsului | MCB |
| Nr. model | CMTB1-63 4P |
| Standard | IEC60898-1 |
| Certificat | CE |
| Curent nominal In (A) | 4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Polonezi | 4P |
| Tensiune nominală Ue (V) | 400/415V |
| Frecvență nominală | CA 50/60Hz |
| Capacitate nominală de scurtcircuit Icn | 3000A/4500A |
| Tensiune nominală de rezistență la impuls Uimp | 4000V |
| Temperatura ambiantă | -20℃~+40℃ |
| Tipul de eliberare instantanee | C |
| Culoare | Alb + roșu |
| Serviciu | OEM și ODM |
Curba
Polonezi
Avantaj
1. Protecția circuitelor împotriva curentului de scurtcircuit
2. Protecția circuitelor împotriva curentului de suprasarcină
3. Design frumos și ușor de instalat
Aplicație
MCB-ul este utilizat pe scară largă în clădiri, locuințe, aplicații industriale, transmisia energiei electrice etc.
Alţii
Ambalaj
3 bucăți per cutie interioară, 60 de bucăți per cutie exterioară.
Dimensiuni per cutie exterioară: 22*8,2*8 cm
Piața principală
Orientul Mijlociu, Africa, Asia de Sud-Est, America de Sud, piața Rusiei... etc.
Întrebări și răspunsuri
MCB-urile au fost certificate prin certificate internaționale precum CCC, CE și CB și sunt susținute de certificatele de sistem de management ISO 9001 și ISO 14001.
De ce să ne alegeți pe noi
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













