Întrerupător miniatural Mutai CMTB1-63 3P MCB
Detalii produs
Întrerupătorul miniatural CMTB1-63 poate proteja dispozitivul de scurtcircuit și supraîncărcare, putând fi utilizat și pentru transferuri și conversii rare ale sistemului de alimentare. Întrerupătorul miniatural are o structură avansată, performanțe fiabile, capacitate mare de rupere, aspect elegant etc. Carcasa și componentele sunt fabricate din materiale care oferă rezistență la impact și proprietăți puternice ignifuge.
| Numele produsului | Întrerupător miniatural MCB |
| Nr. model | CMTB1-63 3P |
| Standard | IEC60898-1 |
| Certificat | CE |
| Curent nominal In (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Polonezi | 3P |
| Tensiune nominală Ue (V) | 400/415V |
| Frecvență nominală | CA 50/60Hz |
| Capacitate nominală de scurtcircuit Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Tensiune nominală de rezistență la impuls Uimp | 4000V |
| Temperatura ambiantă | -20℃~+40℃ |
| Tipul de eliberare instantanee | CD |
| Culoare | Alb + roșu |
| Serviciu | OEM și ODM |
Curba
Polonezi
Avantaj
1. Cu dimensiuni mici și compacte, ușor de instalat
2. Caracteristici de scurtcircuit, supraîncărcare, capacitate mare de rupere
3. pot oferi protecție fiabilă împotriva defecțiunilor electrice și sunt testate pentru a îndeplini standardele internaționale de siguranță.
Aplicație
Produsele MCB sunt utilizate pe scară largă în construcții, locuințe, aplicații industriale, transmisia energiei electrice.
Alţii
Ambalaj
4 bucăți per cutie interioară, 60 bucăți per cutie exterioară.
Dimensiuni per cutie exterioară: 41*21,5*41,5 cm
Piața principală
Piața din Orientul Mijlociu, Africa, Asia de Sud-Est, America de Sud, Rusia.
De ce să ne alegeți pe noi
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













