Întrerupător miniatural CMTB1-63 1P 10A 16A 20A 25A 32A MCB
Detalii produs
Întrerupătorul miniatural CMTB1-63 are funcție de protecție la scurtcircuit și suprasarcină, putând fi utilizat și ca transfer și conversie rară a sistemului de alimentare. Întrerupătorul miniatural are caracteristici precum structură avansată, performanță fiabilă, capacitate mare de rupere, aspect elegant etc. Carcasa și componentele sunt fabricate din materiale cu rezistență la impact și caracteristici puternice ignifuge.
| Numele produsului | MCB |
| Nr. model | CMTB1-63 1P |
| Standard | IEC60898-1 |
| Certificat | CE |
| Curent nominal In (A) | 1-63A |
| Polonezi | 1P |
| Tensiune nominală Ue (V) | 230/240/400/415V |
| Frecvență nominală | CA 50/60Hz |
| Capacitate nominală de scurtcircuit Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Tensiune nominală de rezistență la impuls Uimp | 4000V |
| Temperatura ambiantă | -20℃~+40℃ |
| Tipul de eliberare instantanee | Tip C sau tip D |
| Culoare | Alb |
| Serviciu | OEM și ODM |
Curba
Polonezi
Avantaj
1. Protecția circuitelor împotriva curentului de scurtcircuit
2. Protecția circuitelor împotriva curentului de suprasarcină
3. Design frumos și ușor de instalat
Aplicație
Întrerupătoarele miniaturale MCB sunt utilizate pe scară largă în clădiri, locuințe, aplicații industriale, transmisia energiei electrice etc.
Alţii
Ambalaj
12 bucăți per cutie interioară, 240 bucăți per cutie exterioară.
Dimensiuni per cutie exterioară: 41*21,5*41,5 cm
Piața principală
Orientul Mijlociu, Africa, Asia de Sud-Est, America de Sud, piața Rusiei... etc.
De ce să ne alegeți pe noi
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













